سـیـویـلـرن در تلـگــرام **ویژه شده**

سـیـویـلـرن در تلـگــرام

گروه تلگرامی سیویلرن یک ویژه طراحی و محاسبات ساختمان

گروه آموزشی مهندسی سیویلرن در تابستان سال 94 در بستر اپلیکیشن تلگرام ؛ که یکی از معروفترین و متداولترین اپ‌های جهان محسوب می‌شود ؛ فعالیت خود را آغاز نمود. گروه آموزشی سیویلرن ابتدا با تشکیل گروه تخصصی "طراحی و محاسبات ساختمان" علاقه‌مندان بسیاری را در این زمینه به گروه دعوت کرد و سپس از برخی از صاحب‌نظران این رشته دعوت به عمل آورد. مسائل و مشکلات طراحی ساختمان ؛ ابهامات موجود در استاندارد ها و آئین‌نامه ها و همچنین کلیه مسائل نرم‌افزاری از قبیل نرم‌افزارهای ایتبس ؛ سیف و سپ ؛ همه و همه زمینه‌ساز تمامی بحث ها و گفتگوی این گروه بود.

گروه تلگرامی سیویلرن ویژه مهندسی عمران

پس از استقبال فراوان دانشجویان و مهندسان از این گروه ؛ به پیشنهاد و درخواست عده کثیری از کاربران ؛ دومین گروه سیویلرن تحت عنوان "گروه عمومی مهندسی عمران" افتتاح شد. رویکرد این گروه بدین صورت بود که کاربران می‌توانستند پیرامون کلیه گرایش‌های زیرمجموعه مهندسی عمران به بحث و گفتگو بپردازند و تمامی مطالب خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. این گروه نیز به مانند گروه سیویلرن یک نیز از اقبال خوبی برخوردار شد.

 گروه تلگرامی سیویلرن ویژه آزمون کارشناسی ارشد

بعد از گذشت مدتی از افتتاح دو گروه سیویلرن یک و دو ؛ گروه آموزشی سیویلرن تصمیم گرفت برای علاقه‌مندان به بحث آزمون‌های کارشناسی ارشد و همچنین کلیه داوطلبین این آزمون ؛ گروهی را راه‌اندازی کرده و خدماتی را ارائه نماید. لذا سومین گروه سیویلرن نیز تحت عنوان "گروه تخصصی آزمون کارشناسی ارشد مهندسی عمران" نیز تشکیل شده و شروع به فعالیت نمود. ولی از آنجائیکه تشکیل این گروه با افتتاح و راه‌اندازی وب‌سایت سیویلرن همزمان شد و همچنین به دلیل مشغلات فراوان مدیریت و اعضای گروه سیویلرن در ماه‌های پایانی سال ؛ نتوانستیم آنطور که باید و شاید به گروه رسیدگی کنیم. لازم به ذکر است یکی دیگر از مشکلات دیگری که در این راه ما را درگیر خود کرده بود ؛ کمبود وقت کافی و نزدیک بودن زمان آزمون ارشد دانشگاه‌های سراسری و آزاد بود. ولی با توجه به اهدافی که گروه سیویلرن برای خود پایه‌ریزی کرده است ؛ برای آزمون کارشناسی ارشد عمران سال بعد یعنی سال 96 ؛ برنامه‌های مفصلی خواهیم داشت که در زمان خود از کم و کیف آن باخبر خواهید شد.

هم‌اکنون پس از گذشت قریب به یکسال از فعالیت گروه‌های تلگرامی سیویلرن ؛ همچنان گروه‌ها مشغول به عالیت هستند و هر روز به مخاطبان آن اضافه می‌گردد. البته گروه سیویلرن یک به دلیل مسائل امنیتی و اخلاقی و همچنین کنترل بهتر گروه ؛ تنها از راه درخواست کاربران و ثبت شماره و ایمیل آدرس آنها صورت می‌گرفت. ولی تقریباً چند روزیست که به درخواست مکرر کاربران لینک گروه بصورت عمومی منتشر شد تا همگان بتوانند بدون ارسال درخواست به مدیریت ؛ به عضویت گروه درآیند.لازم به ذکر است علاوه بر گفتگوها و نشر مطالب تخصصی در گروه‌ها ؛ چندین ورکشاپ‌ علمی کاربردی نیز توسط گروه آموزشی مهندسی سیویلرن در بستر تلگرام برگزار شد. این ورکشاپ‌ها را می‌توانید از بخش ورکشاپ‌ها دانلود و مشاهده کنید.

با راه‌اندازی و افتتاح وب‌سایت سیویلرن ؛ کانال سیویلرن نیز راه‌اندازی شد. در این کانال کلیه مطالب سایت سیویلرن منتشر خواهد شد. همچنین تمامی اطلاع رسانی‌ها اعم از اطلاع از دوره‌های آموزشی آنلاین و حضوری سیویلرن ؛ ورکشاپ‌ها ؛ پادکست‌ها ؛ گزارشات و غیره . . . در کانال سیویلرن انجام میگیرد. در ادامه کلیه لینک‌های عضویت گروه‌ها و کانال سیویلرن آمده است.

توجه : بر اساس تصميمان اتخاذ شده و سياست ها و اهداف گروه آموزشي سيويلرن ؛ از ابتداي خرداد ماه سال 95 ؛ سه گروه سيويلرن در يک گروه تلفيق شد. به عبارتي دو گروه سيويلرن 2 و سيويلرن 3 تعطيل و تنها "سيويلرن يک" تحت عنوان گروه "سيويلرن؛ مرجع تخصصي طراحي و محاسبات ساختمان" به فعاليت خود ادامه ميدهد. لازم به ذکر است گروه سيويلرن اماده هرگونه بحث و گفتگوي مهندسي است. لذا ميتوانيد کليه بحث هاي مهندسي عمران را در اين گروه انجام دهيد. البته فراموش نکنيد همچنان موضوع اختصاصي گروه سيويلرن ؛ مسائل طراحي و محاسبات سازه ها خواهد بود.

البته به درخواست کاربران عزيز ؛دو گروه سيويلرن 2 و 3 موجود هستند (حذف نشدند) تا دوستان بتوانند از محتواي منتشر شده در آنها ؛ استفاده هاي لازم را ببرند.

 لینک گروه های تخصصی آموزشی سیویلرن

گروه سیویلرن 1 (گروه تخصصی طراحی و محاسبات ساختمان)

https://telegram.me/joinchat/BibZ5DwOZTZwJfFybRooCA

گروه سیویلرن 2 (گروه عمومی مهندسی عمران)

https://telegram.me/joinchat/BibZ5DwXth6VK0PdGwqpsA

گروه سیویلرن 3 (گروه تخصصی آزمون کارشناسی ارشد مهندسی عمران)

https://telegram.me/joinchat/BibZ5D0yFLMTqXgI-IzGhw

کانال سیویلرن (انتشار محتوای سایت سیویلرن و اطلاع رسانی‌ها و اخبار مربوطه)

http://www.Telegram.me/Civilearn

همچنین میتوانید در محیط تلگرام تایپ کنید : Civilearn@

ارتباط با مدیریت سیویلرن (مهندس امینی) در تلگرام : Atila_Amini@

ارتباط با مدیریت گروه های تلگرام (مهندس سرودلیر) در تلگرام : Saeid_Sarvdalir@

 

دیگر صفحات گروه آموزشی مهندسی سیویلرن در شبکه های اجتماعی

صفحه اینستا گرام گروه آموزشی سیویلرن

https://Instagram.com/Civilearn_Group

صفحه فیسبوک گروه آموزشی سیویلرن 

https://facebook.com/Civilearn

صفحه تویتر گروه آموزشی سیویلرن 

 https://twitter.com/Atila_Amini

صفحه لینکدین گروه آموزشی سیویلرن

https://ir.linkedin.com/in/civilearn 

صفحه گوگل پلاس گروه آموزشی سیویلرن

https://plus.google.com/u/0/105826256029539623962

گروه آموزشی مهندسی سیویلرن

مرجع تخصصی طراحی و محاسبات ساختمان

مرکز آموزشهای علمی کاربردی مهندسی عمران

سیویلرن مرجع تخصصی طراحی و محاسبات ساختمان

اشتراک ايميلي در فيد سيويلرن

 برای اطلاع از آخرین محتوای سیویلرن در ایمیل خود ؛ ایمیل آدرس خود را در کادر زیر وارد نمائید.

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

 Subscribe in a reader

راه های ارتباطی با ما

ایمیل آدرس :

Info@Civilearn.com

Civilearn@gmail.com

تلفن : 

+98 912 88 76 100

مدیریت (اتیلا امینی) :

Atila.Amini1977@Gmail.Com

درباره ما

گروه آموزشی-مهندسی سیویلرن از سال 1387 با وب سایت عمرانکده آغاز کرده و تا به امروز همچنان ؛ کار خود را با نیت خدمت رسانی صادقانه و خدمات رایگان به مخاطبان و همراهانش ؛ در بستر مجازی نت دنبال کرده است.

 

logo-samandehi

گروه و کانال ما در تلگرام

  • گروه تخصصي سیویلرن  ؛ بحث و گفتگو پيرامون طراحی و محاسبات ساختمان
  • کانال سیویلرن ؛ انتشار محتواي وبسايت و درج برنامه هاي آموزشي اعم از ورکشاپها و وبينارهاي مهندسي

@Civilearn 

  • ارسال درخواست عضویت در گروه تلگرام :
  • +98 912 88 76 100
  • @Atila_Amini

**میزکار رفع اشکال جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات پروفایل**

**حافظه استفاده شده**

**پرس وجوها از پایگاه داده ها**

**خطا ها در فایل زبان**

**فایل های زبان بارگذاری شده**

**کلمات ترجمه نشده**